Gunz4Life

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Gunz4Life Sa : Mp Forum.


+4
Bloodhand
Sorinelu
hAby
Admin
8 posters

    Aplicatii Taxi

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 120
    Join date : 2009-07-12

    Aplicatii Taxi Empty Aplicatii Taxi

    Post  Admin Sun Jul 12, 2009 9:21 pm

    In acest topic puteti aplica pentru job-ul de taximetrist, respectand cerintele

    ATENTIE! Postati aplicatiile DOAR in acest topic, prin ADD REPLY! NU deschideti topicuri noi, veti fi suspendati!
    avatar
    hAby
    Spartan
    Spartan


    Posts : 15
    Join date : 2009-08-05

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  hAby Fri Aug 21, 2009 1:23 am

    Model Aplicaţie :
    Nume :hAby
    Level :8
    Vârsta(in-game):28
    Vârsta(RL):16
    Job-uri precedente(secundare):Arms Dealar
    Job-uri precedente(principale):CJ
    În ce oras locuiţi?:Sf
    În ce parte a zilei sunteţi dispuşi să jucaţi?:Seara
    De ce doriţi acest job?Pt a-i scuti de playeri de drumurile lungi si un mers foarte confortabil cu taxiu.
    Întelegeţi faptul că suntem o facţiune serioasă, iar glumele nepotrivite şi prosteala nu sunt admise?Da
    Întelegeţi faptul ca va trebui sa fiţi activ in joc, să participaţi la antrenamente si să vă ascultaţi superiorii?Da
    Alte menţiuni pe care aţi dori să le faceţi sau ar trebui să ştim despre dvs:Nu
    Întelegeţi faptul că maşina de taxi este responsabilitatea dvs iar costurile pentru reparatii le suportaţi din propriul buzunar?Da
    Cât de bine cunoaşteţi San Andreas-ul?Cunosc foarte bine ma descur bine
    Cum veţi ajuta echipa de taximetrişti?Sa fie amabili cu plaierii care ii duc cu taxiu sa respecte regulamentul si altele.Va multumesc
    Sorinelu
    Sorinelu
    Spartan
    Spartan


    Posts : 31
    Join date : 2009-07-22
    Age : 30
    Location : Drobeta Turnu Severin

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  Sorinelu Fri Aug 21, 2009 1:25 am

    am spus in log ca stai pe tusa 3 zile , pe motiv ca ai pus cererea intr'un topic neadresat aplicatiilor.
    avatar
    Bloodhand
    n00b
    n00b


    Posts : 4
    Join date : 2009-08-25

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  Bloodhand Wed Aug 26, 2009 11:30 am

    Model Cerinta:
    Nume :Andrei
    Level :2
    Vârsta(in-game):13
    Vârsta(RL):13
    Job-uri precedente(secundare):
    Job-uri precedente(principale):CJ
    În ce oras locuiţi?:Sf
    În ce parte a zilei sunteţi dispuşi să jucaţi?:Dimimeatza,pranz
    De ce doriţi acest job?Pt a-i scuti de playeri de drumurile lungi si un mers foarte confortabil cu taxiul.
    Întelegeţi faptul că suntem o facţiune serioasă, iar glumele nepotrivite şi prosteala nu sunt admise?Da
    Întelegeţi faptul ca va trebui sa fiţi activ in joc, să participaţi la antrenamente si să vă ascultaţi superiorii?Da
    Alte menţiuni pe care aţi dori să le faceţi sau ar trebui să ştim despre dvs:Nu
    Întelegeţi faptul că maşina de taxi este responsabilitatea dvs iar costurile pentru reparatii le suportaţi din propriul buzunar?Da
    Cât de bine cunoaşteţi San Andreas-ul?Cunosc foarte bine si ma descurc bine.
    Cum veţi ajuta echipa de taximetrişti?Sa fie amabili cu plaierii pecare ii duc cu taxiul si sa respecte regulamentul.Va multumesc


    Last edited by Bloodhand on Wed Aug 26, 2009 12:03 pm; edited 1 time in total
    Sorinelu
    Sorinelu
    Spartan
    Spartan


    Posts : 31
    Join date : 2009-07-22
    Age : 30
    Location : Drobeta Turnu Severin

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  Sorinelu Wed Aug 26, 2009 11:37 am

    Nu ti se pare ca ai cam copiat cererea de la haby?....ia stai pe tusa 3 zile....Smile
    avatar
    alexunderbase
    n00b
    n00b


    Posts : 2
    Join date : 2009-09-04

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  alexunderbase Fri Sep 04, 2009 3:56 pm

    Nume : alexunderbase
    Level :1
    Vârsta(in-game):14
    Vârsta(RL):14
    Job-uri precedente(secundare):-
    Job-uri precedente(principale):-
    În ce oras locuiţi?: SF
    În ce parte a zilei sunteţi dispuşi să jucaţi?: Cand imi permite timpul..
    De ce doriţi acest job?Pt a-i scuti de playeri de drumurile lungi si un mers foarte confortabil cu taxiul.
    Întelegeţi faptul că suntem o facţiune serioasă, iar glumele nepotrivite şi prosteala nu sunt admise? DA
    Întelegeţi faptul ca va trebui sa fiţi activ in joc, să participaţi la antrenamente si să vă ascultaţi superiorii? DA
    Alte menţiuni pe care aţi dori să le faceţi sau ar trebui să ştim despre dvs:Nu
    Întelegeţi faptul că maşina de taxi este responsabilitatea dvs iar costurile pentru reparatii le suportaţi din propriul buzunar?Da
    Cât de bine cunoaşteţi San Andreas-ul?Destul de bine..
    Cum veţi ajuta echipa de taximetrişti? Ii ajuta sa faca fata daca sunt multe comenzi de playeri si nu pot sa se imaparta in atatea locuri...

    Va Multumec !
    avatar
    weasel
    n00b
    n00b


    Posts : 8
    Join date : 2009-09-02
    Age : 30
    Location : tg mures

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  weasel Fri Sep 04, 2009 4:31 pm

    acceptat...Smile
    avatar
    nIkE
    n00b
    n00b


    Posts : 1
    Join date : 2009-09-06

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  nIkE Sun Sep 06, 2009 4:15 pm

    Nume : nIkE
    Level :1
    Vârsta(in-game):14
    Vârsta(RL):14
    Job-uri precedente(secundare):-
    Job-uri precedente(principale):-
    În ce oras locuiţi?: SF
    În ce parte a zilei sunteţi dispuşi să jucaţi?: Cand am timp...
    De ce doriţi acest job?Imi place foarte mult...
    Întelegeţi faptul că suntem o facţiune serioasă, iar glumele nepotrivite şi prosteala nu sunt admise? DA
    Întelegeţi faptul ca va trebui sa fiţi activ in joc, să participaţi la antrenamente si să vă ascultaţi superiorii? DA
    Alte menţiuni pe care aţi dori să le faceţi sau ar trebui să ştim despre dvs:Nu
    Întelegeţi faptul că maşina de taxi este responsabilitatea dvs iar costurile pentru reparatii le suportaţi din propriul buzunar?Da
    Cât de bine cunoaşteţi San Andreas-ul?Bine...
    Cum veţi ajuta echipa de taximetrişti? Ducand oamenii cat mai repede la destinatie..

    Va Multumec !
    avatar
    Yoshi
    n00b
    n00b


    Posts : 1
    Join date : 2009-09-13
    Age : 29

    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  Yoshi Sun Sep 13, 2009 7:24 pm

    Nume : Yoshi_Jiro
    Level : 1
    Vârsta(in-game): 18
    Vârsta(RL): 14
    Job-uri precedente(secundare): -
    Job-uri precedente(principale): -
    În ce oras locuiţi?: Bolovani City
    În ce parte a zilei sunteţi dispuşi să jucaţi?: Cum am timp dar depinde ca am mai mereu timp Smile)
    De ce doriţi acest job? Ca imi place sa merg cu masina mult si daca tot imi place poate ajut si playeri cu ocazia asta
    Întelegeţi faptul că suntem o facţiune serioasă, iar glumele nepotrivite şi prosteala nu sunt admise? DA
    Întelegeţi faptul ca va trebui sa fiţi activ in joc, să participaţi la antrenamente si să vă ascultaţi superiorii? DA
    Alte menţiuni pe care aţi dori să le faceţi sau ar trebui să ştim despre dvs:
    Întelegeţi faptul că maşina de taxi este responsabilitatea dvs iar costurile pentru reparatii le suportaţi din propriul buzunar? DA
    Cât de bine cunoaşteţi San Andreas-ul? Foarte bine
    Cum veţi ajuta echipa de taximetrişti? Prin faptu ca stiu bine cum e sa fi taximetrist si voi aduce un plus Very Happy

    Sponsored content


    Aplicatii Taxi Empty Re: Aplicatii Taxi

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 11:04 pm